PanoramaWeb.cz

Hledat

Přejdi na obsah

Motocentum EuroCycles

Virtuální ČR > Praha Východ

Adresa motocentra, popis cesty.

od Prahy: silnice I./12 cca 25km od Újezda nad Lesy, objekt vlevo ve směru jízdy.od Mladé Boleslavi, Nymburka, Poděbrad: po silnici I./38 na kraj Kolína, na křižovatce I./38 x I./12 vpravo po I./12, směr Praha, cca 3km, objekt vpravo ve směru jízdy.

od Jihlavy, Čáslavi, Kutné Hory: po silnici I./38 projet celý Kolín, pokračovat po I./12 směr Praha, objekt vpravo ve směru jízdy.

od Benešova, Českého Šternberka, Uhlířských Janovic: po silnici I./125 do Kolína, kolem nemocnice do centra, na světelné křižovatce I./125 x I./38 vlevo směr Praha, za Kolínem pokračovat po I./12 cca 3km, objekt vpravo ve směru jízdy.

Z důvodu poměrně velkého pohybu motocyklů v našem obchodě doporučujeme všem zájemcům o koupi stroje z naší nabídky, aby si telefonicky ověřili, zda je stroj, o který mají zájem, stále v nabídce. Databázi motocyklů spravujeme každý den a udržujeme ji zcela aktuální, přesto se ale může stát, že se stroj prodá právě ve chvíli, kdy k nám vyjedete na prohlídku. Bez telefonického ověření dostupnosti konkrétního stroje nemůžeme garantovat, že bude vámi vybraný motocykl v okamžiku vaší návštěvy ještě nabízen k prodeji. Děkujeme za pochopení.


Webové stránky EuroCycles s.r.o.

GPS: 50.040739 015.107279


Kliknutím na obrázek spustíte virtuální prezentaci Motocentra


Zobrazit místo Panoramaweb na větší mapě

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku